Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 10928638



*

nr 1092 8638


PASTEL

A MÃ¥nsson, signed, Moonlight, 22x16,


A MÃ¥nsson, signerad, MÃ¥nsken, 22x16


Estimate:

300

Sold:

SEK 250

Auction date:

Monday February 27 2017
at 19:58:41


  • Bid history
Time Bidder Bid
27/2 19:28:03 1      100 kr
27/2 19:44:32 2      200 kr
27/2 19:52:42 1      200 kr
27/2 19:52:42 2      200 kr (Robot)
27/2 19:53:14 1      Vinnande bud


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: a månsson akvarell akvareller färgkrita månsken pastell vattenfärg
  • 7166 PASTEL
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sweden. Signed, da..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:58
  • 6485 PASTELS
    2 pcs, Carl Brandt. Signed, landscape, 16x48 cm, o..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 19:24




Ladda ner broschyr