KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396511

nr 1539 6511

Stig Södersten

(1906-1979), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad, vid flygeln. Olja på pannå, 20x24, yttermått inklusive ram. 25,5x29,5 cm

Stig Södersten, svensk bildkonstnär född 1906, död 1979.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 8 maj 2023
kl 19:41:19

Stig Södersten

Läs mer om Stig Södersten