KONST / Litografier / Litografier 15263271
nr 1526 3271
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Litografier, 27 st, Ej signerade, oramade lösa blad, i mapp, Minnesbilder, bladets mått: 43x30 ca
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 mars 2023
kl 19:43:53
6/3 16:43:21
6/3 16:43:54