LIGHTING / Table lamps / Table lamp 17234185
nr 1723 4185
TABLE LAMP
1960s, ledad. Height: 40 ca, wear.
1960-tal, ledad. Höjd: 40 ca
Condition: slitage
600
SEK 150
Monday September 15 2025
at 20:06:29
100 kr