KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12354199
nr 1235 4199
Signerad, daterad Birger Welander, -44. Hus. Olja på pannå, 42x48 cm
Utrop:
500 kr
måndag 18 februari 2019
kl 20:38:44
Lis Husberg (f. 1920)