KONST / Litografier / Färglitografi 4482075
*
nr 448 2075
Färglitografi
Max Walter Svanberg (f. 1912), FÃ¥gelkvinna, 1957, 61/200, 62 x 54
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 januari 2007
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/1 13:25:03
1
Vinnande bud
- Tema
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi fågelkvinna grafik litografi litografier litografiskt blad max walter svanberg
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39
*
Färglitografi
nr 448 2075
Färglitografi
Max Walter Svanberg (f. 1912), FÃ¥gelkvinna, 1957, 61/200, 62 x 54
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 1.200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 29 januari 2007 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 29/1 13:25:03 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi fågelkvinna grafik litografi litografier litografiskt blad max walter svanberg
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
6779 Färglitografi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:21 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
6721 Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Karl XII: S kar..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:39




