KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10357836
nr 1035 7836
Erik Forsman
(1916-1976)
Blandteknik, Erik Forsman (1916-1976), Jultomte med julklappar, signerad, 14x10
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 maj 2016
kl 19:01:21
29/4 21:40:28