KONST / Litografier / Färglitografi 15385081
nr 1538 5081
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Stilleben. Signerad, numrerad 68/190. Färglitografi. Bladets mått: 49x69 cm, yttermått inklusive ram: 60x79 cm
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 maj 2023
kl 19:18:19
28/4 19:07:50