Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Lithographs / 5875506



*

nr 587 5506




Carl Larsson, Tandvärk, Tryckt sign, 18 x 24, slitage.


Carl Larsson, Tandvärk, Tryckt sign, 18 x 24


Condition: slitage

Estimate:

100

Sold:

SEK 1100

Auction date:

Monday June 8 2009
at 19:56:26


  • Bid history
Time Bidder Bid
5/6 18:36:34 1      1.000 kr
7/6 20:11:06 2      250 kr
7/6 20:12:01 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: carl larsson litografier tandvärk tryckt sign
  • 6056 VANITY BAGS
    3 pcs, including med pärlor. Length: 16-19 cm,
     

    Auction ends
    in two weeks
    12 jan at 18:17
  • 6538 EGG WARMER
    Italien + pot with a lid, (hund). Height: 19-20 lä..//
     

    Auction ends
    in two weeks
    12 jan at 19:03
  • 6587 EGG CUPS
    one pair, silver, sterling, (k9)CG Hallberg, Gust...//
     

    Auction ends
    in two weeks
    12 jan at 20:40




Ladda ner broschyr