MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 11543432

nr 1154 3432

Pottskåp

Björk, 1800-tal, längd: 58 cm, djup: 45 cm, höjd: 78 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 8 januari 2018
kl 19:05:09