KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15328035

nr 1532 8035

Birgitta Westberg

(f. 1941), Sverige

Etsning, Birgitta Westberg (f. 1941), Sverige, tillskriven. Signerad. Bildmått: 54x31 cm, yttermått inklusive ram: 71x46 cm

Birgitta Westberg, svensk bildkonstnär född 1941 i Målerås, Småland.

Utrop:

300 kr

måndag 3 april 2023
kl 18:28:15

Birgitta Westberg

Läs mer om Birgitta Westberg