KONST / Litografier / Färglitografier 15143169
nr 1514 3169
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad, numrerad 82/95, daterad 1979. Färglitografi, bildmått: 39x39 cm, yttermått inklusive ram: 58x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:56:31
8/1 10:43:51
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström