KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14377169
nr 1437 7169
Claes-Åke Schlönzig
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -71. Olja på duk, 65x72 cm, yttermått inklusive ram: 75x82 cm
Claes-Åke Schlönzig, svensk målare född 1949 i Linköping.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:01:36
100 kr
150 kr
Claes-Åke Schlönzig
Läs mer om Claes-Ã…ke Schlönzig