KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12871137

nr 1287 1137

Jean Skoglund

(1908-1948), Sverige

Oljemålning, Vinter i skärgården. Signerad, -44. Olja på duk, 72x91 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 11 november 2019
kl 19:21:44

Jean Skoglund

Läs mer om Jean Skoglund