KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11642303
nr 1164 2303
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
Etsning, Signerad och daterad 1954, motivet: 26x20
Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 februari 2018
kl 19:17:29
18/2 21:09:56
300 kr
19/2 18:53:51