KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13914427
nr 1391 4427
Träsnitt
Japan, 1900-tal. Motivet: 29x20, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:27:41
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr