KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17067070

nr 1706 7070

Oscar Brentzell

(1896-1966), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk: 35x42 cm, yttermått inklusive ram: 50x59 cm

Oscar Brentzell, svensk bildkonstnär född 1896, död 1966.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 juni 2025
kl 20:38:00

31/5 20:49:28 1      Vinnande bud

Oscar Brentzell

Läs mer om Oscar Brentzell