KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17423220

nr 1742 3220

Blandteknik

G Åberg, Signerad, bymotiv, 68x42 cm, yttermått inklusive ram: 87x64 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 november 2025
kl 19:39:23

24/11 09:43:04 1      Vinnande bud