MÖBLER / Bord / Sminkbord 6798001
*
nr 679 8001
Sminkbord
teak, 1950-tal, längd: 111, djup: 35, höjd: 73 + spegel, höjd: 80
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 januari 2011
kl 17:28:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/1 19:04:19
1
350 kr
31/1 17:13:40
2
350 kr
31/1 17:14:12
2
Vinnande bud
- Tema
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord sminkbord spegel spegelbyrå teak teakmöbler toilettbord toilettebord trä
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:08
-
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:29
-
4287 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:58
-
4038 Etagebord
sent 1800-tal, mahogny, på trissor. Bredd: 49 cm, ..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:31
-
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:05
-
4250 Klaffbord
längd: 14+ 2x27, djup: 65 cm, höjd: 73 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:07
*
Sminkbord
Läs mer om 50-tal
nr 679 8001
Sminkbord
teak, 1950-tal, längd: 111, djup: 35, höjd: 73 + spegel, höjd: 80
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 januari 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/1 19:04:19 | 1 | 350 kr |
31/1 17:13:40 | 2 | 350 kr |
31/1 17:14:12 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
31 jan
50-tal
PÃ¥ Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former frÃ¥n 50-talet.Läs mer om 50-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord sminkbord spegel spegelbyrå teak teakmöbler toilettbord toilettebord trä
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:08 -
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:29 -
4287 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:58
-
4038 Etagebord
sent 1800-tal, mahogny, på trissor. Bredd: 49 cm, ..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:31 -
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:05 -
4250 Klaffbord
längd: 14+ 2x27, djup: 65 cm, höjd: 73 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:07