KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14928112
nr 1492 8112
Henrik Allert
(f. 1937), Sverige
"Barkbåtsdrömmar. Signerad, blandteknik, bladets mått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 35x45 cm
Henrik Allert, född 1937, svensk skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:17:45
25/9 09:17:39