ART / Lithographs / Litograph in colors 7618096
nr 761 8096
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Curt Sjöberg (1911-1987), "Hamnen Trosa", 171/360, subject size: 41x50,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Curt Sjöberg (1911-1987), "Hamnen Trosa", 171/360, motivets mått: 41x50
Curt Sjöberg, Swedish painter born 1911, dead 1987.
600
SEK 200
Monday May 28 2012
at 17:34:14
100 kr
150 kr