KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15249038
nr 1524 9038
Oidentifierad konstnär. Signerad Le Cass, Hav, pointilistisk. Olja på pannå, 33x73, yttermått inklusive ram: 52x92 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:01:45
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr