KONST / Litografier / Färglitografi 6148651
*
nr 614 8651
Färglitografi
Lars Jonsson, FÃ¥gel, HC 23/36, 28x37
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 december 2009
kl 17:02:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/12 10:42:28
1
400 kr
3/12 13:14:08
2
500 kr
3/12 13:30:58
3
500 kr
4/12 15:53:48
4
800 kr
4/12 21:44:52
2
700 kr
4/12 21:45:37
2
1.000 kr
6/12 18:58:45
5
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik lars jonsson litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:20
-
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:18
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:54
*
Färglitografi
nr 614 8651
Färglitografi
Lars Jonsson, FÃ¥gel, HC 23/36, 28x37
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 1.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 december 2009 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 3/12 10:42:28 | 1 | 400 kr |
| 3/12 13:14:08 | 2 | 500 kr |
| 3/12 13:30:58 | 3 | 500 kr |
| 4/12 15:53:48 | 4 | 800 kr |
| 4/12 21:44:52 | 2 | 700 kr |
| 4/12 21:45:37 | 2 | 1.000 kr |
| 6/12 18:58:45 | 5 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik lars jonsson litografi litografier litografiskt blad
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 18:16
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 20:20 -
7139 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad, numrer..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:18 -
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
19 jan kl 19:54



