KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5842346

nr 584 2346

Etsning

signerad, Korvetten Saga, 43x73

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 maj 2009
kl 17:38:08

20/5 09:23:44 1      250 kr
25/5 13:11:11 2      Vinnande bud