KONST / Litografier / Färglitografi 13877085
nr 1387 7085
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, "Skägga". Signerad, numrerad 226/250. Motivet: 41x33, yttermått inklusive ram: 69x54 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:28:35
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr