MÖBLER / Bord / Fällbord 8548589
nr 854 8589
Fällbord
1800-tal, längd: 52 cm, djup: 38 cm, höjd: 69 cm
Kondition: skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 oktober 2013
kl 20:51:07
800 kr
1.000 kr