ART / Lithographs / Litograph in colors 13978170
nr 1397 8170
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Jan Naliwajko (b. 1938), Sweden. Komposition med kvinna. Signed, numbered 23/190, unframed. Sheet: 64x46 cm, 4 cm rivskada (ca 2 cm av bildytan).
LITOGRAPH IN COLORS, Komposition med kvinna. Signerad, numrerad 23/190, oramat löst blad. Bladets mått: 64x46 cm
Condition: 4 cm rivskada (ca 2 cm av bildytan)
300
SEK 100
Monday May 17 2021
at 18:09:23
14/5 23:16:52
Jan Naliwajko
Read more about Jan Naliwajko