KONST / Litografier / Färglitografi 11018458
nr 1101 8458
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, + bok, Stanislaw Zoladz (f. 1952), 71/350, Vinter, motivet: 25x23
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 10 april 2017
kl 20:18:48
700 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz