KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175131
nr 1517 5131
Elof Ulaner
(1905-1992), Sverige
Oljemålning, "Interiör 2", Signerad. Olja på duk, 32x21 cm, yttermått inklusive ram: 36x25 cm
Kondition: mindre färgbortfall
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 januari 2023
kl 18:36:25
100 kr
150 kr
600 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
Elof Ulaner
Läs mer om Elof Ulaner