MÖBLER / Bord / Halvmånebord 12398381

nr 1239 8381

Halvmånebord

Bredd: 110 cm, djup: 56 cm, höjd: 76 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 mars 2019
kl 19:40:18