MÖBLER / Bord / Halvmånebord 12398381
nr 1239 8381
Halvmånebord
Bredd: 110 cm, djup: 56 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 mars 2019
kl 19:40:18
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)