KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087070
nr 1608 7070
Carl Berggren. Signerad, daterad 1875, landskap. Olja på pannå, 20x30cm, yttermått inklusive ram: 33x44cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 mars 2024
kl 19:35:50
300 kr
350 kr