KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087070

nr 1608 7070

Carl Berggren. Signerad, daterad 1875, landskap. Olja på pannå, 20x30cm, yttermått inklusive ram: 33x44cm

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 25 mars 2024
kl 19:35:50