KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15306267

nr 1530 6267

Börje Frykenstam

(f. 1936), Sverige

Oljemålning, "Yttersta tvärgränd". Signerad. Olja på pannå, 25x29 cm, yttermått inklusive ram: 32x37 cm

Börje Frykenstam, svensk bildkonstnär född i Värmland 1936.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 mars 2023
kl 18:11:31

25/3 19:59:02 1      100 kr
27/3 18:03:11 2      Vinnande bud

Börje Frykenstam

Läs mer om Börje Frykenstam