KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15306267
nr 1530 6267
Börje Frykenstam
(f. 1936), Sverige
Oljemålning, "Yttersta tvärgränd". Signerad. Olja på pannå, 25x29 cm, yttermått inklusive ram: 32x37 cm
Börje Frykenstam, svensk bildkonstnär född i Värmland 1936.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 mars 2023
kl 18:11:31
25/3 19:59:02
100 kr
27/3 18:03:11
Börje Frykenstam
Läs mer om Börje Frykenstam