Ã–VRIGT / Diverse / Fat 14003268

nr 1400 3268

Fat

WA Bolin. Emaljerad metall, 1970-tal, 14,5cmx14,5cm

Kondition: krackelyr

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 31 maj 2021
kl 18:42:46

31/5 12:53:37 1      Vinnande bud