KONST / Litografier / Färglitografi 12732017
nr 1273 2017
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Färglitografi, Signerad, numrerad 5/130. Motivet: 25x30 cm
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:45:24
27/8 13:25:22
100 kr
2/9 18:22:19
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis