KONST / Litografier / Färglitografi 11482563
nr 1148 2563
Jussi Taipaleenmäki
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Jussi Taipaleenmäki (f. 1948), signerad och numrerad 65/400, motivet: 53x39
Utrop:
500 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:06:16
Jussi Taipaleenmäki
Läs mer om Jussi Taipaleenmäki