KONST / Litografier / Grafiskt blad 14364002
nr 1436 4002
Veronica Sofie
(f. 1985), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Windows". Signerad, numrerad 22/40. Bildmått: 38x28cm, oramat löst blad
Veronica Sofie Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1985.
Utrop:
500 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:34:01