KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11288188

nr 1128 8188

Olof Prytz, 1896, Man med luta, 50x60

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 september 2017
kl 18:39:00

11/9 14:17:02 1      Vinnande bud