ÖVRIGT / Speglar / Spegel 5991214
nr 599 1214
förgylld, sent 1800-tal, höjd: 130
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 september 2009
kl 19:18:56
350 kr
650 kr
1.000 kr