KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16603279
nr 1660 3279
Yvette Wadsted, Signerad, mot balkongen. Olja på duk, 70x67 cm, yttermått inklusive ram: 77x73 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 november 2024
kl 18:27:57
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr