KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464316

nr 1346 4316

William Bokelund, "Sunrise". Signerad a tergo, daterad 2005. Olja på duk, 65x54 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 september 2020
kl 19:17:34

6/9 22:40:51 1      Vinnande bud