KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13767001
nr 1376 7001
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 60/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:30:58
30/1 15:25:27
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner