KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14235479
nr 1423 5479
Religiöst motiv, ej signerad. Olja på pannå, 29x21, yttermått inklusive ram: 46x38 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 19:42:44
1.000 kr
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.700 kr