FURNITURE / Tables / Pedestal 5815638

nr 581 5638

PEDESTAL

mahogany, height: 118, slitage, skador.

Mahogny, höjd: 118

Condition: slitage, skador

Withdrawn

Monday May 4 2009
at 18:05:23