MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 5213501
nr 521 3501
Skåp
1800-tal, längd: 87, djup: 43, höjd: 158 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 28 april 2008
kl 17:43:10
500 kr
600 kr
600 kr