MÖBLER / Bord / Piedestal 13196356
nr 1319 6356
Piedestal
Ett par. Höjd: 78cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 april 2020
kl 20:58:28
700 kr
900 kr
1.000 kr