MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 11038103
nr 1103 8103
Stolar
4 st, 1950-tal
Kondition: bruksslitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 april 2017
kl 19:48:57
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr