KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186037
nr 1518 6037
Oidentifierad konstnär. Månskenslandskap. Ej signerad. Olja på duk, 30x38 cm, yttermått inklusive ram: 46x56 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 30 januari 2023
kl 19:05:01
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr