KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13832039
*
nr 1383 2039
Oljemålning
Göran Eriksson, Servitris. Signerad. Olja på duk, 48x56, yttermått inklusive ram: 55x74 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 mars 2021
kl 19:45:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/2 21:27:43
1
200 kr
5/3 11:21:54
2
700 kr
8/3 19:26:24
3
500 kr
8/3 19:26:24
2
600 kr (Budbetjänt)
8/3 19:28:05
3
700 kr
8/3 19:28:05
2
700 kr (Budbetjänt)
8/3 19:36:19
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: göran eriksson olja olja på duk oljemålning oljemålningar servitris
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34
-
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37
-
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01
-
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10
-
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:49
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1383 2039
Oljemålning
Göran Eriksson, Servitris. Signerad. Olja på duk, 48x56, yttermått inklusive ram: 55x74 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 mars 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/2 21:27:43 | 1 | 200 kr |
| 5/3 11:21:54 | 2 | 700 kr |
| 8/3 19:26:24 | 3 | 500 kr |
| 8/3 19:26:24 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
| 8/3 19:28:05 | 3 | 700 kr |
| 8/3 19:28:05 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
| 8/3 19:36:19 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: göran eriksson olja olja på duk oljemålning oljemålningar servitris
-
6364 Oljemålning
Amanda Decic. Signerad, daterad 2024. Signerad a t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:34 -
6747 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Björkar. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:37 -
3029 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:37
-
6732 Oljemålning
Annicka Brommesson. Signerad, "Oh Dear". Olja på d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:01 -
3025 Oljemålning
Beda Löberg (1895-1974), Sverige. Signerad, stille..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:10 -
7099 Oljemålning
Birgitta Sundström Jonsdotter. Signerad, daterad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:49



