KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14907232

nr 1490 7232

Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad -64, komposition, oramad. Olja på duk, 94x90 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 19 september 2022
kl 19:39:12