ART / Lithographs / Litographs 8371405
nr 837 1405
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
3 pcs, Bruno Karlsson (f, 1927), Stockholm, subject size, 38 x 47 ca,
LITOGRAPHS (F), 3 st, Bruno Karlsson (f, 1927), Stockholmsmotiv, motivets mått, 38 x 47 ca
300
SEK 150
Monday July 29 2013
at 19:32:06
20/7 12:44:41
100 kr
29/7 18:56:52
Bruno Karlsson
Read more about Bruno Karlsson